2002 yılında kurulan Bilge Bilgisayar Servis Hizmetleri, kurulduğu yıllarda bilgisayar OEM ürünleri satışı ve bilgisayar teknik servis hizmetleri üretmekteydi.

Zamanla kendisini yenileyen ve sürekli geliştiren firmamız, Microsoft Registered Partner üyesi olmuş, çalışanlarının Microsoft sertifikaları almasını sağlayarak teknik servis hizmet anlayışını güçlendirmiştir.

Küçük ve orta ölçekli şirketlerin network alt yapılarının hazırlanması, yapısal kablolama çözümlerinin sağlanması, Microsoft Server Çözümleri , merkez ve şubeler arası intranet (VPN) ve VOIP uygulamalarının yapılandırılması ile yıllık bakım, destek ve danışmanlık çözümleriyle, bilgi teknolojilerinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Lisanslama konusunda firmaların ihtiyaçları doğrultusunda tüm yasal sıkıntılarını ortadan kaldırmak amacıyla Open Kiralama, Open Lisanslama, Akademik Lisanslama ve OEM Lisansları konusunda çalışmalarına devam etmektedir.

Bilge Bilgisayar Servis Hizmetleri; Milli Eğitim Bakanlığına bağlı özel dershanelerin sorunları ve çözümleri konusunda başarılı çalışmalar yapmış, EBOS Dershane Otomasyonu Antalya Bölgesi tek yetkili bayisi ve çözüm ortağı olmuştur.

Gelişen bilgi çağını yakalayabilmek amacıyla Eğitim Kurumlarının ihtiyaçlarına çözümler üretilmiş, bu konuda İnteraktif tahta ve aksesuarları için İnterwrite Learning firmasının ürettiği malzemelerin Antalya Bölgesi dağıtıcısı ve çözüm ortağı olmuştur.

Firmamız şahıs ve kurumsal müşterilerine her türlü kişisel bilgisayar ve ağ teknolojilerini içeren ürünleri pazarlayan, bu ürünlerin montajını yapıp çalıştırmak suretiyle hizmet veren bir firmadır.

Kişisel bilgisayarların kurulumu, işletimi ve bakımı konusunda müşteri portföyümüze etkin ve verimli hizmetler aktarmak için gelişen teknolojiyi takip ederek müşterilerine danışmanlık hizmetleri de vermektedir.