Kusursuz Teknolojik Altyapı Çözümleri Sunuyoruz
Operasyonel süreçlerinizde ve büyümenizde teknolojik altyapının ne denli önemli olduğunu biliyoruz. Mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarınızı karşılayacak optimum çözümleri önerebilmek için, dünyanın önde gelen teknoloji firmalarıyla işbirlikleri yapıyoruz.

Konularında uzman teknik ekibimiz İletişim Ağı Altyapıları kuruluşu, Kurumsal Sistem Yönetimi ve Bilgi Teknolojileri güvenliği alanlarında, tasarım, uygulama ve uygulama sonrası destek faaliyetlerini memnuniyetinizi en yüksek düzeyde tutacak şekilde sürdürüyorlar.

YEREL ALAN AĞ ÇÖZÜMLERİ
Yerel Alan Ağ (LAN) çözümleri, aynı binada veya birbirine çok uzak olmayan birden çok bina arasında haberleşme ve veri iletim ihtiyacı olan şirket, kurum ve kuruluşların beklentilerini karşılayacak şekilde; anahtarlama (SWITCHING), LAYER3 SWITCHING, ağ tasarımı, VLAN (Sanal LAN) kurulumu, bina ve kampüs içi yapısal kablolama, ağ yönetimi, analiz, iyileştirme ve destek servislerini kapsar.

KABLOSUZ ÇÖZÜMLER
BİLGE BİLGİSAYAR, müşterilerini kablolu ağ problemlerinden, bina içerisindeki kablo karmaşasından, bina dışı ve kampüs içerisindeki kablolama maliyetlerinden ve taşınma esnasında tekerrür eden altyapı maliyetlerinden korumak amacıyla kablosuz yerel alan ve uzak ağ bağlantı çözümleri sunmaktadır.
Kablosuz ağ hizmetleri, ağın tasarımı, site survey (keşif), mobil cihazlar için serbest dolaşım bölgelerinin belirlenmesi, Access Point kurulumu, uzak bağlantı ve bina dışı kullanımlar için anten görüş testleri ve anten kurulumu, ağ kurulumu, yönetimi ve desteği dahil uçtan uca çözümleri kapsar.

VPN – SANAL ÖZEL AĞ ÇÖZÜMLERİ
Sanal Özel Ağ çözümlerimiz sayesinde şirketinizin yurt çapındaki tüm şube, bölge ofisi, bayiler, iş ortakları, üretim ve satış birimleriniz, mağaza ve depolarınız arasında en uygun, ekonomik ve güvenli şekilde iletişim kurma imkanı elde edersiniz. Aynı anda ağınızdaki tüm bilgisayarlar ile veri, ses ve görüntü iletişimi kurarak, ayrıca ödeyeceğiniz iletişim masraflarından kurtulur, şirket işlerini daha hızlı ve güvenli bir şekilde uzaktan yürütme ve kontrol etme imkanına kavuşursunuz. İsterseniz merkeze sağlayacağınız Internet erişim hizmeti ile coğrafi olarak şirket merkezine uzak olan şirket birimlerinin Internet erişimini paylaşarak kullanmasını sağlayabilirsiniz. Böylece şirketinizin Internet erişim maliyetlerinde önemli bir avantaj elde edersiniz.

IP üzerinden ses iletim çözümleri ile artık telefon görüşmelerinizi IP ağınız üzerinden yapabilirsiniz. VoIP çözümlerimiz ile şirketler telefon görüşmeleri için mevcut veri bağlantı linklerini, Internet bağlantılarını ve IP tabanlı geniş alan ağlarını kullanarak iletişim maliyetlerini düşürebilirler.